Poprzedni
Następny

Twoje marzenia pragną odpoczynku

Poznajmy się!

Danusia i Heniu Borowczykowie – małżeństwo od prawie 32 lat. Ona – wulkan energii, źródło pomysłów, motor zmian, najlepszy doradca i powiernik, do tego dusza artysty, zaprojektowała cały dom, zadbała o każdy najmniejszy detal, z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania – pedagog. On – ostoja spokoju, niestrudzony rozmówca, pewny istnienia stałego porządku świata, ufny, pełen wiary w lepszą przyszłość, a przede wszystkim w ludzi. Razem – stare dobre małżeństwo.

Martyna – córka Właścicieli, najchętniej mówi o sobie, że po prostu lubi ludzi. Zawodowo – zaangażowany lekarz pracujący w Poznaniu, weekendowo i wakacyjnie – lokator Zielonego Zacisza, życiowo – przeszczęśliwa córka swoich Rodziców. Lecząc ludzi spełnia swoje wielkie marzenie. Medycyna to jej życiowa pasja, podobnie jak konie, stąd pomysł na własną działalność w Zielonym Zaciszu – Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej na terenie gospodarstwa agroturystycznego swoich Rodziców. To tu możecie więc Państwo pojeździć konno, niezależnie od tego, czy jesteście uczestnikami międzynarodowych zawodów WKKW czy jeszcze nigdy nie jeździliście w siodle. Możemy zaproponować Wam przejażdżkę stylowym powozem czy magiczny kulig z pięknymi saniami.

W celu pełnego zrelaksowania możemy zaproponować także jeden z szerokiej gamy masażów – gorącymi kamieniami, bańkami chińskimi, sportowy, limfatyczny, odchudzający, klasyczny, z aromaterapią.

A Zielone Zacisze – to nasza miłość – nasz dom, w którym każdego Gościa traktujemy jak domownika, to sposób na życie – niezwykła przestrzeń, w której sami wspaniale się czujemy i swoim szczęściem i dobrą atmosferą chcemy dzielić się z innymi.

Zaplanuj wymarzony wypoczynek

Skip to content