Poprzedni
Następny

Zaplanuj wymarzony wypoczynek

Nasze Domy

Jeden i drugi dom był ze mną od zawsze, choć po zmianach trudno doszukać się tamtych z dzieciństwa. Jest jednak w nich duch tamtych czasów i wspomnienia. Niedawno jeden z gości zamarzył o gąskach pasących się blisko kwietnej łąki. Byłby to niewątpliwie powrót do korzeni…

Większość życia spędziłam w Siedlisku. Obecnie rozbudowaliśmy Lawendowy i przenieśliśmy się z mężem do miejsca, gdzie osiedliła się tuż po wojnie moja mama. Duża część Domu Lawendowego jest przeznaczona dla Gości.

Siedlisko

Siedlisko to dom, który powstał w 1968 roku. Początkowo mieszkalne pomieszczenia znajdowały się tylko na dole. Już z mężem postanowiliśmy go rozbudować o dodatkowa kuchnię, salonik z wykuszem i antresolą, sypialnie i  część piwniczną, w której mieści się część gospodarcza naszego pensjonatu.

Zapraszając do Siedliska oferujemy Państwu na piętrze 5  pokoi dwuosobowych (większość  z tarasami i balkonami) oraz aneks kuchenny:

Lawendowy Dom

Dom Lawendowy – przebył wiele metamorfoz. Pierwsza to  ta z 1949 roku, która dała mu początek  – budowa dwuizbowego małego domku z przybudowanym pomieszczeniem gospodarczym. Ostatnia z 2021 roku.

Dom urządzaliśmy będąc pod wpływem zachwytu lawendowymi polami Prowansji i jej architektury 

Twoje marzenia pragną odpoczynku

Skip to content